3. týden

Čtvrtek 06.08.2020:
Štěňátka už jsou rozvážnější při svých pohybech a prozkoumávání okolí, očíčka se jim nadále otevírají a začínají si uvědomovat své sourozence ve své blízkosti.

Pátek 07.08.2020:
Štěňátka synchronizovaně a hlasitě zpívají ve svém pelíšku, některá z nich si občas zavrčí. Pár jedinců se dnes řádně po pelíšku proběhlo, než se jim zamotaly nožičky a padly do měkkého. Ochutnávají si přední tlapičky, objevují své sourozence a někteří si dnes zkusili "sedni".

Sobota 08.08.2020:
Dnes se štěňátka seznámila se svými prvními potenciálními páníčky a řádně si to všechna užila! Jsou u nich opět vidět velké pokroky s ohledem na pohyblivost a také na jejich chuť objevovat svět a své okolí. (P.S.: Amynka dnes slaví 2,5 roku!).

Neděle 09.08.2020:
Seznamka štěňátek s novými majiteli pokračovala i dnes! Štěňátka dostala spoustu krásných hraček, se kterými se mohou hrát a moc za ně novým páníčkům děkují! Dnešní den byl ideální pro vrtění ocásky, jako reakce na okolní sourozence a také první podrbání zadní nohou za oušky.

Pondělí 10.08.2020:
Dnes vyrazila štěňátka společně s Amynkou na návštěvu za panem veterinářem na odčervení. Vše proběhlo na jedničku a dostali jsme pochvalu za krásný vývoj. První štěňátko už váží něco málo přes 1 kg!

Úterý 11.08.2020:
Štěňátka dnes poprvé ochutnala chuť vařeného kuřecího masíčka ze štěněcí mističky. Byla nadšená! Vyluxovala ji během chviličky a moc si mlaskala!

Středa 12.08.2020:
Štěňátka dnes dostala dvakrát za den kuřecí masíčko, jednou doma vařené, jednou z konzervičky. Odpoledne poprvé na krátko vyzkoušela jaké to je "nosit" na krku obojek.ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky