4. týden

Čtvrtek 13.08.2020:
Štěňátka měla dnes další návštěvu svých potenciálních páníčků! Dvakrát za celý den si nacpala pupíček masíčkem, jednou vařeným kuřecím, podruhé kuřecí dobrůtkou s konzervy. Nezapomněla se ani pořádně poprat a zavrčet na sebe. Hračky přišly také vhod!

Pátek 14.08.2020:
Štěňátka rostou jako z vody a už začínají mít prořezané zoubky! Pravidelně tedy přikrmujeme a mazlíme. Štěňátka to prokládají poctivým spánkem a hrou mezi sebou. Pomalinku se začínají projevovat jejich povahy, takže jsou pod pravidelným drobnohledem.

Sobota 15.08.2020:
Štěňátka dnes měla dvě návštěvy, a to od chovatelek, Nikoly (majitelka Ruby, maminky Amy) a Míši (majitelka Devila, tatínka štěňátek). Poprvé dnes štěňátka usínala ve stočené poloze, typické pro dospělé pejsky.

Neděle 16.08.2020:
Dnes měla štěňátka další dvě socializační návštěvy. Do toho se poprvé jedno ze štěňátek oklepalo, jako dospělý pejsek. A aby těch prvenství nebylo málo, poprvé si štěňátka vyzkoušela pobyt venku ve výběhu, kde se jim náramně líbilo!

Pondělí 17.08.2020:
Dnes byla štěňátka skoro celý den venku. Poprvé se seznámila s kočičí kamarádkou, naší členkou rodiny Rosie a také přišlo první seznámení se sekačkou.

Úterý 18.08.2020:
Dnes byla štěňátka pouze na skok ve venkovním výběhu. Odpoledne nás překvapilo deštivé počasí a tak musela domů, aby jim nepromokly kožíšky. Doma však čekalo pro jejich mlsné jazýčky milé zpestření v mističce v podobě kuřecího masíčka a kozího mléka. A aby štěňátka nezapomněla, jak se nosí obojky, na chvíli si je opět oblékla.

Středa 19.08.2020:
Dnes byla štěňátka opět na skok ve venkovním výběhu, tentokrát si byla užít pobyt na trávě a na sluníčku. Proběhl první nácvik opravdového štěknutí. Obojky měla štěňátka nasazené dnes během celého krmení z misky a také během společné hry.ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky