5. týden

Čtvrtek 20.08.2020:
Štěňátka dnes měla příležitost se seznámit s hadicí při zalévání zahrady a také s pilou při řezání dřeva na sousední zahradě. Vše proběhlo v pořádku. Dnes poprvé některá štěňátka stála na zadních a opírala se předními nožičkami o ohrádku.

Pátek 21.08.2020:
Dnes byla štěňátka poprvé venku ve výběhu celý den! Zároveň měla další prvenství, a to ve stravování. Dala si do čumáčku vařenou mrkvičku a hovězí masíčko. Okolo oběda u nás pak přibrzdila další mazlící návštěva a poprvé štěňátka opustila venkovní výběh a vydala se postupně objevovat svět pod dohledem maminky.

Sobota 22.08.2020:
Štěňátka si dnes užila většinu času ve venkovním výběhu. Navštívit je přijely postupně dvě návštěvy, takže si užila spoustu pozornosti. Dnes proběhlo první setkání s nízkým přeletem gripenů. Zvládla to na jedničku. Stejně tak i lehký deštík, který k večeru přišel.

Neděle 23.08.2020:
Štěňátka byla dnes venku pouze odpoledne na pár hodin, počásí příliš nepřálo delšímu pobytu venku. A tak byla příjemným zpestřením další návštěva na omazlení chloupků. V jídelníčku přibyla vařená jablíčka a štěňátka poprvé zažila česání srsti jemným kartáčem. Mají chuť si spolu neustále hrát a někteří se osmělují a vyrážejí na průzkum okolí na vlastní pěst. Prťousci rádi sedí a začínají hrát tlapkovanou mezi sebou předními pacičkami a šťouchají se do hlaviček a čumáčků. První ze štěňátek má přes 2 kg!

Pondělí 24.08.2020:
Dnes měla štěňátka opět o zábavu postaráno, byla celý den ve venkovním výběhu. Tentokrát měla obojky na krku poměrně dlouho a téměř zapomněla, že je vůbec mají. Neminula je ani další návštěva na mazlení a někteří z prťousků si užilo samostatné pobíhání po zahradě.

Úterý 25.08.2020:
Prťouskové dnes absolvovali další ze série odčervení. Vše proběhlo hladce. Poté si užili celý den ve venkovním výběhu, kde už úspěšně pobíhali kolem dokola jako dospělí pejskové. Rostou jako z vody!

Středa 26.08.2020:
Štěňátka dnes dostala novou mňamku do krmení, a to špenát. Moc jim chutnal. Neminula nás dnes ani další drbací návštěva, která přivezla štěňátkům dvě skvělé hračky. Poprvé dnes štěňátka ochutnala pamlsky v podobě piškotků.ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky