6. týden

Čtvrtek 27.08.2020:
Štěňátka dnes poprvé ochutnala chuť granulek od Platinum a zároveň také tvrdý tvaroh. Moc jim chutnalo! Obojky už zvládají mít delší dobu na krku, aniž by se drbala. Dnes byl navíc velký návštěvní den, štěňátka si užila celkem tři návštěvy a od jedné dostala krásnou výbavičku v podobě pytle štěněcích granulek a také nové hračky.

Pátek 28.08.2020:
Dnes byla štěňátka opět celý den venku. Přijela za nimi návštěva, dokonce za doprovodu tří psích kamarádů. A tak došlo k seznamovačce, která se vše štěňátkům náramně líbila. Poprvé štěňátka slyšela i jiné pejsky štěkat. Na začátku byla vyjukaná, ale pak zjistila, že není čeho se bát.

Sobota 29.08.2020:
První návštěva štěňátek byla dnes jasná, byla jí rodinka zájemců o jedno štěňátko. Druhou návštěvou byl kamarád fotograf a do třetice dorazila další rodinka jako potenciální zájemci o štěňátko. O kontakt s lidmi dnes tedy nouze nebyla. Bohužel však vše v domácím prostředí, venku dnes počasí nepřeje a prší.

Neděle 30.08.2020:
Dnes opět velký návštěvní den! Štěňátka si dnes prohlédla na dálku další psí kamarády a nechala si omazlit kožíšky od dalších návštěv. Navíc změnila venkovní výběh za menší, ale zato krytý pod střechou, protože počasí příliš nepřálo. Do krmení dostávají další novinku v podobě vajíček a také syrových jablíček a mrkvičky.

Pondělí 31.08.2020:
Během dopoledne měla štěňátka opět další návštěvu z řad zájemců o štěňátka. Protože bylo i dnes "psí počasí", tak byla štěňátka opět v malém výběhu pod střechou. Pro rozptýlení proto absolvovalo každé z nich samostatnou procházku po zahradě a následně po domě.

Úterý 01.09.2020:
První štěňátko přesáhlo váhu 3 kg! Dnes měla štěňátka volno od veškerých návštěv, měla tedy čas pospávat, hrát si a také ochutnat chuť syrového hovězího masíčka. Výbavička každého štěňátka do nového domova se dnes rozrostla o krásnou sadu vybavení od našeho báječného partnera Platinum.

Středa 02.09.2020:
Dnes byla konečně štěňátka ve svém obvyklém velkém výběhu. Některá z nich si dokonce užila pobytu samostatně venku na louce pod zahradou. Proběhla i ochutnávka dalšího syrového masa, a to zvěřiny.ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky