7. týden

Čtvrtek 03.09.2020:
Dnes mají štěňátka opět návštěvní den! Užívají si venkovního výběhu, dovádí, tahají se za ouška, za tlapičky i za ocásky. Jsou to pěkní raubíři! Poprvé pijí vodu samostatně z misky, doposud pila z misky s granulkami a masíčkem, kam dostávala vývar, nebo kozí mléko.

Pátek 04.09.2020:
Dnes měla štěňátka velký den, přijela za nimi oblíbená psí návštěva a všichni společně vyrazili na veterinu na čipování, očkování a vystavení pasů. Malá štěňátka už vstupují do života dospěláků. Všechna to zvládla na jednička mimo jednoho malinkého zakňučení.

Sobota 05.09.2020:
Další prvenství v životě štěňátek! Poprvé prťousci spinkali ve venkovním výběhu v noci. Řádně si to užili! Zároveň se dnes seznámili se zvukem motorové pily a po několika pokusech už jim to přišlo jako absolutní samozřejmost.

Neděle 06.09.2020:
Na dnešní den spinkala štěňátka opět venku, každopádně večer už poputují zpět do teplíčka domova, ať načerpají síly. Návštěva veletrhu For Pets přinesla spoustu krásných úlovků pro nastávající páníčky a tak se mají štěňátka na co těšit. Prťousky neminula ani podvečerní návštěva na socializaci za doprovodu psí krásky.

Pondělí 07.09.2020:
Dnes dostala v poledne štěňátka na krk obojky, aby nevyšla ze cviku. Pozornost si během celého dne užívají skrze návštěvu, která k nám dorazila. V rámci dnešního spíše volného dne mají za úkol se tedy pořádně napapat dobrůtkami a nechat si omazlit své kožíšky.

Úterý 08.09.2020:
Dnes měla štěňátka další prvenství ve svém životě. Navštívila po dvojicích přilehlé okolí za doprovodu své maminky Amynky. Všem to šlo naprosto báječně. Někteří spíše zůstávali s maminkou, jiní se naopak pustili na vlastní pěst do prozkoumávání světa. Na posilněnou si pak k večeři pošmákli na granulkách a na masíčku.

Středa 09.09.2020:
Dnes si musela štěňátka večeři odpracovat návštěvou v ateliéru! Ze všech se stali malincí modelové a modelky. Role se zhostili skvěle a pózovali, co jim chloupky a síly stačily! Zároveň si prťousci dali další cestu v autě, tentokrát však klec vystřídali za kennelku.ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky