8. týden

Čtvrtek 10.09.2020:
Dnešní den odstartovala štěňátka návštěvním režimem, dorazila za námi chovatelka, od které pochází Amynka a pak také jedni zájemci o štěňátko. Aby nebylo návštěv málo, přijela za námi poté ještě naše rodinná kamarádka. Prťousci byli v sedmém nebi, kolik se jim dostalo pozornosti a jak mohli řádit. Zároveň dostali všichni nádherné hračky a výborné mňamky do štěněcích balíčků!

Pátek 11.09.2020:
Dnešní návštěvní den odstartovala štěňátka s obojky na krku, protože: "Co se v mládí naučíš,...". Dál už to všichni znají, že? Dopoledne k nám zavítala jedna návštěva a během pozdějšího odpoledne se u nás objevily další dvě návštěvy. Všichni poctivě mazlili chlupaté černobílé kožíšky až k naprosté spokojenosti všech.

Sobota 12.09.2020:
Dnes měla štěňátka volný režim, odpočívala, papala a dobíjela baterky. Zítra je čekají dvě velké návštěvy. Navíc na dnešní den spinkala venku. Opět to zvládla na jedničku. Zopakovala si zvuk sekačky na trávu a pár dalších hluků domácnosti.

Neděle 13.09.2020:
Dnešní den byl opět velkým návštěvním dnem! Dorazili postupně ve třech vlnách naši rodinní přátelé, aby omazlili celou partičku štěňátek. A tak dnes nebyl čas na nějaké dlouhé odpočívání, ale naopak si všichni vesele hráli, přetahovali se a dožadovali se poroznosti.

Pondělí 14.09.2020:
Dnešní den byl ve znamení rychlé návštěvy za štěňátky z našeho sousedství a odpoledne jsme si zpříjemnili procházkou s každým štěňátkem zvlášť s obojkem a na vodítku. Některé prťousky dokonce doprovázela naše kočičí kamarádka Rosie. Všichni to zvládli na jedničku!

Úterý 15.09.2020:
Dnes měla štěňátka opět volno od návštěv, takže si užívala do syta spánku a papání. Odpoledne si udělala neplánovaný výlet mimo ohrádku a o to víc si to ale užila. Řádilo se s maminkou Amynkou po celé zahradě a byla to jedna velká psina! P.S.: Do štěněcích balíčků dnes dorazily další dárečky! Jupí!

Středa 16.09.2020:
Poslední den osmého týdne štěňátek! Odchod do nových domovů je za dveřmi a prťouskové už se nemohou dočkat. A tak je dnes přijeli naposledy všechny po hromadě podrbat naši rodinní přátelé. Prťouskové si pozornost skvěle užívali, stejně tak jako pobíhání po zahradě.


ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky