6. týden

Čtvrtek 25.05.2023:
Dnes měla štěňátka velký mazlící a návštěvní den. Přijela za nimi rodinka budoucích majitelů jednoho z pejska. A tak si prckové užili přítomnost dospěláků, dětí a velké spousty hraček, které jim přivezli. Moc děkujeme za návštěvu a těšíme se na viděnou!

Pátek 26.05.2023:
Dnes byl v průběhu dne ryze odpočinkový den a na večer dorazila mazlící návštěva a nastalo fotografování štěňátek v postoji, což bylo poměrně náročné zadání, avšak zadařilo se!

Sobota 27.05.2023:
Dnes opět velký mazlící den s návštěvou z Prahy a potenciální paničkou psí slečny. Prckové si užili spoustu pozornosti, hraní a dovádění. K večeru se osmělili a vyrazili na větší průzkum okolo domu a také doma.

Neděle 28.05.2023:
Poprvé dnes štěňátka na krátké procházce a probíhačce okolo domu, nejprve s maminkou, poté sami. Zároveň se postupně štěňátka od sebe oddělila a každá šla prozkoumávat svět samostatně.

Pondělí 29.05.2023:
Dnes měla štěňátka hned dvě velké výzvy. První byla cesta autem. Ta druhá spočívala v návštěvě na veterině na čipování. S oběma výzvami se popasovali statečně a pozdější odpoledne strávili řáděním venku.

Úterý 30.05.2023:
Dnes si štěňátka užívala pohodičky a velkého hraní v nově rozšířeném výběhu. Maminka Amálka je statečná, stále ještě chodí během dne kojit. Štěňátka mimo mléka od maminky dnes poprvé ochutnala i hovězí maso, které jim moc chutnalo.

Středa 31.05.2023:
Štěňátka si dnes opět potrénovala nošení obojku. Už se do malých štěněcích obojků sotva vejdou a tak je potřeba tento návyk ještě pořádně natrénovat. V noci spinkala štěňátka tentokrát poprvé sama bez maminky a vše proběhlo na pohodu.


ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky