6. týden

Čtvrtek 01.06.2023:
Dnes si každé štěňátko zvlášť přišlo prozkoumat svět okolo domu a také doma. Každý se při průzkumu choval jinak, bez ostatních štěňátek a bez podpory psí maminky a psí babičky. Po náročném průzkumu všichni odpadli a prospali celý podvečer.

Pátek 02.06.2023:
Dnes si štěňátka užila společného řádění s maminkou a s babičkou venku u domu. Nechala si krásně prohřát kožíšky na sluníčku a pak usnula ve stínu pod stolem a lavičkami. Ráno si cvičně ještě připomněla nošení obojků.

Sobota 03.06.2023:
Dnes měla štěňátka velký den, proběhlo setkání společně s tatínkem vrhu Champem, také s druhou babičkou vrhu a s další psí "tetičkou". Všichni si tento den nádherně užili, hodně se mazlilo, socializovalo a také fotilo.

Neděle 04.06.2023:
Dnes byl opět velký návštěvní den. Dopoledne dorazila další potenciální rodinka na návštěvu štěňátek a odpoledne pak socializační návštěva s fotoaparátem v ruce. Během dnešního dne byla štěňátka hodně unavena a tak plánujeme na další den velký odpočinkový den.

Pondělí 05.06.2023:
Slibovaný odpočinkový den nastal, dnes žádné velké novinky, především odpočinek, hodně dobrot a společného hraní štěňátek mezi sebou.

Úterý 06.06.2023:
Dnes si štěňátka užila trochu deště v kožíšku, když se přesouvala na odpolední fotografování a vážení. Zároveň si užila pobytu v domácím prostředí s novými ruchy, které si opět vyzkoušely samostatně.

Středa 07.06.2023:
Štěňátka se dnes odpoledne proběhala společně na veliké louce a užila si spoustu legrace při pobytu venku. Dopoledne si ještě potrénovala nošení obojků.


ChS Vždy o chlup lepší, 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky